Samsung T45F monitor komputerowy 68,6 cm (27") 1920 x 1080 px Full HD LCD Czarny
- Brand: Samsung
- Category:
- SKU: LF27T450FQRXEN
- EAN: 8806090961748
Samsung T45F, 68,6 cm (27"), 1920 x 1080 px, Full HD, LCD, 5 ms, Czarny
Offer details
Trade Prices
Related Products
Description
Samsung T45F. Długość przekątnej ekranu: 68,6 cm (27"), Rozdzielczość: 1920 x 1080 px, Typ HD: Full HD, Technologia wyświetlacza: LCD, Czas odpowiedzi (typowy): 5 ms, Natywne proporcje obrazu: 16:9, Kąt widzenia (poziomy): 178°, Kąt widzenia (pionowy): 178°. Wbudowany USB hub, Wersja USB hub: 2.0. Standard VESA, Opcja regulacji wysokości. Kolor produktu: Czarny
Specifications
| Wyświetlacz | |
|---|---|
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Długość przekątnej ekranu | 68,6 cm (27") |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 5 ms |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Kąt widzenia (poziomy) | 178° |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 59,8 cm |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 33,6 cm |
| Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego | Mega Contrast |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Natywne proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ HD | Full HD |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| Jasność wyświetlacza (min) | 200 cd/m² |
| Technologia quantum dot color | Nie |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Paleta barw | 72% |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Nie |
| Typ ekranu | IPS |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 68 cm |
| Standard gamy kolorów | NTSC |
| Optymalizator częstotliwości odświeżania | Nie |
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
| Wydajność | |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync |
| AMD FreeSync | Tak |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Tryb gry | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Niski input lag | Nie |
| Daisy chain | Nie |
| Multimedia | |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Moc | |
| Długość kabla zasilającego | 1,5 m |
| Bezprzewodowe ładowanie | Nie |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Maksymalne zużycie mocy | 25 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Pobór mocy | 17 W |
| Tryb wyłączenia | 0,5 W |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | D |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | Niedostępny |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 17 kWh |
| Pobór mocy (DPMS) | 0,5 W |
| Konstrukcja | |
| Pozycjonowanie na rynku | Profesjonalny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Całkowita ilość materiałów nadających się do recyklingu | 3% |
| Porty i interfejsy | |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Wersja USB hub | 2.0 |
| Ilość portów USB Typu A downstream | 2 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 0 |
| Port DVI | Nie |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| liczba Mini DisplayPort | 0 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wejście audio | Nie |
| Ilość portów Thunderbolt | 0 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| HDMI | Tak |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Wyjście DisplayPort | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Ergonomia | |
| Montaż naścienny / rzutowanie na sufit | Tak |
| Funkcja specjalnego klucza | Nie |
| Funkcja korekcji silników czarnego koloru | Nie |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Obrotowe | Tak |
| Obracany | -45 - 45° |
| Zakres kąta nachylenia | -3 - 25° |
| Opcja regulacji wysokości | Tak |
| Oś obrotu | Tak |
| Funkcja Picture-in-Picture | Nie |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Regulowana wysokość (max) | 13 cm |
| Obraz po obrazie (PbP) | Nie |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 80% |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 612,1 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 224 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 391,6 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 612,1 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 363,6 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 39,4 mm |
| Waga (z podstawą) | 4,6 kg |
| Waga (bez podstawy) | 3,2 kg |
| Szerokość opakowania | 693 mm |
| Głębokość opakowania | 428 mm |
| Wysokość opakowania | 147 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,2 kg |
| Dane opakowania | |
| Stojak typu | HAS stojak |
| Szerokość opakowania | 693 mm |
| Głębokość opakowania | 428 mm |
| Wysokość opakowania | 147 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,2 kg |
| Długość kabla zasilającego | 1,5 m |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Nie |
| Przewody | HDMI |
| Zawartość opakowania | |
| Długość kabla zasilającego | 1,5 m |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Nie |
| Przewody | HDMI |
| Instalacyjna płyta CD | Tak |
| Stojak typu | HAS stojak |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | TCO |
| Szczegóły techniczne | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | TCO |
| Tryb Samsung Eye Saver | Tak |
| Port USB | Nie |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Tryb gry | Tak |
| Waga (z podstawą) | 4,6 kg |
| Anynet + (HDMI-CEC) | Nie |
| Bezprzewodowe ładowanie | Nie |
| Pozostałe funkcje | |
| Tryb Samsung Eye Saver | Tak |
| Pobór mocy (DPMS) | 0,5 W |
| Port USB | Nie |
| Anynet + (HDMI-CEC) | Nie |
| Bezprzewodowe ładowanie | Nie |
| Obraz po obrazie (PbP) | Nie |
| Daisy chain | Nie |
| Niski input lag | Nie |
| Wyświetlacz bezprzewodowy | Nie |
| Listwa dźwiękowa USB (gotowość) | Nie |
| Korekta jednorodności | Nie |
| Wyłącznik czasowy Plus | Tak |
| Rozmiar obrazu | Yes |
| Balans szarości | No |
| Strojenie fabryczne | Nie |
| Raport z kalibracji fabrycznej | Nie |
| Eco Saving Plus | Tak |
| Czujnik ruchu Eco | Nie |
| Czujnik światła Eco | Nie |
| Zastrzeżenie | Nie |
| Odtwarzacz dyskow optycznych | 25 |
| Maksymalne zużycie mocy | 25 W |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Nie |
| Szerokość (bez podstawy) | 612,1 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 363,6 mm |
| HDMI | Tak |
| Tryb gry | Tak |
| Głębokość (bez podstawy) | 39,4 mm |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Długość kabla zasilającego | 1,5 m |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Dane recyklingowe | |
| Całkowita ilość materiałów nadających się do recyklingu | 3% |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85285210 |