Samsung S80TB monitor komputerowy 68,6 cm (27") 3840 x 2160 px 4K Ultra HD LED Czarny
- Brand: Samsung
- Category:
- SKU: LS27B800TGUXEN
- EAN: 8806094522631
Samsung S80TB, 68,6 cm (27"), 3840 x 2160 px, 4K Ultra HD, LED, 5 ms, Czarny
Offer details
Related Products
Description
Samsung S80TB. Długość przekątnej ekranu: 68,6 cm (27"), Rozdzielczość: 3840 x 2160 px, Typ HD: 4K Ultra HD, Technologia wyświetlacza: LED, Czas odpowiedzi (typowy): 5 ms, Natywne proporcje obrazu: 16:9, Kąt widzenia (poziomy): 178°, Kąt widzenia (pionowy): 178°. Wbudowane głośniki. Wbudowany USB hub, Wersja USB hub: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). Standard VESA, Opcja regulacji wysokości. Kolor produktu: Czarny
Specifications
| Wyświetlacz | |
|---|---|
| HDCP | Tak |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 350 cd/m² |
| Długość przekątnej ekranu | 68,6 cm (27") |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 5 ms |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Kąt widzenia (poziomy) | 178° |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 59,7 cm |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 33,6 cm |
| Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego | Mega DCR |
| Kolory wyświetlacza | 1 miliard kolorów |
| Natywne proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Jasność wyświetlacza (min) | 280 cd/m² |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Paleta barw | 99% |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Typ ekranu | IPS |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 68 cm |
| Standard gamy kolorów | sRGB |
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
| Wydajność | |
| AMD FreeSync | Nie |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Tryb gry | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Adaptacyjny obraz | Tak |
| Daisy chain | Tak |
| Multimedia | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Konstrukcja | |
| Pozycjonowanie na rynku | Profesjonalny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Porty i interfejsy | |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Wersja USB hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Ilość portów USB Typu A downstream | 3 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| HDCP | Tak |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| HDMI | Tak |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Maksymalne zasilanie USB | 90 W |
| Ilość portów Thunderbolt 4 | 2 |
| Wersja HDCP | 2.2 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Ergonomia | |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Obrotowe | Tak |
| Obracany | -30 - 30° |
| Zakres kąta nachylenia | -2 - 25° |
| Opcja regulacji wysokości | Tak |
| Kąt obrotu wokół osi | -2 - 92° |
| Oś obrotu | Tak |
| Funkcja Picture-in-Picture | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Regulowana wysokość (max) | 12 cm |
| Obraz po obrazie (PbP) | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Pobór mocy | 26 W |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 26 kWh |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 49 kWh |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL) | 1319907 |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 80% |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 615,5 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 196,4 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 551,9 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 615,5 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 368,2 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 42,7 mm |
| Waga (z podstawą) | 7,1 kg |
| Waga (bez podstawy) | 5,1 kg |
| Szerokość opakowania | 686 mm |
| Głębokość opakowania | 171 mm |
| Wysokość opakowania | 450 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,9 kg |
| Dane opakowania | |
| Stojak typu | HAS stojak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 686 mm |
| Głębokość opakowania | 171 mm |
| Wysokość opakowania | 450 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,9 kg |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny, HDMI, Thunderbolt |
| Zawartość opakowania | |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny, HDMI, Thunderbolt |
| Stojak typu | HAS stojak |
| Zrównoważony rozwój | |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL) | 1319907 |
| Pozostałe funkcje | |
| Tryb Samsung Eye Saver | Tak |
| Obraz po obrazie (PbP) | Tak |
| Daisy chain | Tak |
| Adaptacyjny obraz | Tak |
| Auto source switch+ | Tak |
| Wyłącznik czasowy Plus | Tak |
| Rozmiar obrazu | Yes |
| Strojenie fabryczne | Tak |
| Eco Saving Plus | Tak |
| Czujnik światła Eco | Tak |
| Szerokość (bez podstawy) | 615,5 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 368,2 mm |
| HDMI | Tak |
| Tryb gry | Tak |
| Głębokość (bez podstawy) | 42,7 mm |
| Maksymalne zasilanie USB | 90 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Zasilanie USB | Tak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szczegóły techniczne | |
| Tryb Samsung Eye Saver | Tak |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Tryb gry | Tak |
| Waga (z podstawą) | 7,1 kg |
| Ekran dotykowy | Nie |