Samsung S70D monitor komputerowy 68,6 cm (27") 3840 x 2160 px 4K Ultra HD LCD Czarny
- Brand: Samsung
- Category:
- SKU: LS27D700EAUXEN
- EAN: 8806095541761 8592978563141
Samsung S70D, 68,6 cm (27"), 3840 x 2160 px, 4K Ultra HD, LCD, 5 ms, Czarny
Offer details
Related Products
Description
Samsung S70D. Długość przekątnej ekranu: 68,6 cm (27"), Rozdzielczość: 3840 x 2160 px, Typ HD: 4K Ultra HD, Technologia wyświetlacza: LCD, Czas odpowiedzi (typowy): 5 ms, Natywne proporcje obrazu: 16:9, Kąt widzenia (poziomy): 178°, Kąt widzenia (pionowy): 178°. Standard VESA. Kolor produktu: Czarny
Specifications
| Wyświetlacz | |
|---|---|
| HDCP | Tak |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 350 cd/m² |
| Długość przekątnej ekranu | 68,6 cm (27") |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 5 ms |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Kąt widzenia (poziomy) | 178° |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 59,7 cm |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 33,6 cm |
| Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego | Mega Infinity DCR |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Natywne proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Jasność wyświetlacza (min) | 280 cd/m² |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 99% |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Typ ekranu | IPS |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 68 cm |
| Podświetlenie LED | Nie |
| Wydajność | |
| AMD FreeSync | Nie |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Obsługa VESA Adaptive Sync | Nie |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Adaptacyjny obraz | Tak |
| Multimedia | |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| System formatu sygnału cyfrowego | Nieobsługiwany |
| Moc | |
| Długość kabla zasilającego | 1,5 m |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Maksymalne zużycie mocy | 80 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Pobór mocy | 23 W |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 23 kWh |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 39 kWh |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL) | 1965511 |
| Pobór mocy (DPMS) | 0,5 W |
| Konstrukcja | |
| Pozycjonowanie na rynku | Konsument |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Porty i interfejsy | |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 0 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| liczba Mini DisplayPort | 0 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| HDCP | Tak |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| HDMI | Tak |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Liczba portów USB Typu-B (ilość) | 0 |
| Wersja HDCP | 2.2 |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Ergonomia | |
| Montaż naścienny / rzutowanie na sufit | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Zakres kąta nachylenia | -2 - 25° |
| Opcja regulacji wysokości | Nie |
| Kąt obrotu wokół osi | -3 - 3° |
| Oś obrotu | Tak |
| Funkcja Picture-in-Picture | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Obraz po obrazie (PbP) | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 80% |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 612,9 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 180 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 473,2 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 612,9 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 367,7 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 41,6 mm |
| Waga (z podstawą) | 5 kg |
| Waga (bez podstawy) | 3,5 kg |
| Szerokość opakowania | 687 mm |
| Głębokość opakowania | 484 mm |
| Wysokość opakowania | 160 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,6 kg |
| Dane opakowania | |
| Stojak typu | Podstawka prosta |
| Szerokość opakowania | 687 mm |
| Głębokość opakowania | 484 mm |
| Wysokość opakowania | 160 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,6 kg |
| Długość kabla zasilającego | 1,5 m |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny, HDMI |
| Zawartość opakowania | |
| Długość kabla zasilającego | 1,5 m |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny, HDMI |
| Stojak typu | Podstawka prosta |
| Zrównoważony rozwój | |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL) | 1965511 |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | TCO |
| Szczegóły Techniczne | |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | TCO |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Tryb Samsung Eye Saver | Tak |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Waga (z podstawą) | 5 kg |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Pozostałe funkcje | |
| Tryb Samsung Eye Saver | Tak |
| Pobór mocy (DPMS) | 0,5 W |
| System formatu sygnału cyfrowego | Nieobsługiwany |
| Obraz po obrazie (PbP) | Tak |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Adaptacyjny obraz | Tak |
| Auto source switch+ | Tak |
| Wyłącznik czasowy Plus | Tak |
| Rozmiar obrazu | Yes |
| Strojenie fabryczne | Yes |
| Maksymalne zużycie mocy | 80 W |
| Szerokość (bez podstawy) | 612,9 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 367,7 mm |
| HDMI | Tak |
| Głębokość (bez podstawy) | 41,6 mm |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Długość kabla zasilającego | 1,5 m |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Ekran dotykowy | Nie |