Samsung S65TC monitor komputerowy 86,4 cm (34") 3440 x 1440 px UltraWide Quad HD LED Biały
- Brand: Samsung
- Category:
- SKU: LS34C650TAUXEN
- EAN: 8806095207834 8592978541965
Samsung S65TC, 86,4 cm (34"), 3440 x 1440 px, UltraWide Quad HD, LED, 5 ms, Biały
Offer details
Trade Prices
Related Products
Description
Samsung S65TC. Długość przekątnej ekranu: 86,4 cm (34"), Rozdzielczość: 3440 x 1440 px, Typ HD: UltraWide Quad HD, Technologia wyświetlacza: LED, Czas odpowiedzi (typowy): 5 ms, Natywne proporcje obrazu: 21:9, Kąt widzenia (poziomy): 178°, Kąt widzenia (pionowy): 178°. Wbudowane głośniki. Wbudowany USB hub, Wersja USB hub: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). Standard VESA, Opcja regulacji wysokości. Kolor produktu: Biały
Specifications
| Wyświetlacz | |
|---|---|
| HDCP | Tak |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 350 cd/m² |
| Długość przekątnej ekranu | 86,4 cm (34") |
| Rozdzielczość | 3440 x 1440 px |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 5 ms |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 3000:1 |
| Kąt widzenia (poziomy) | 178° |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 79,7 cm |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 33,4 cm |
| Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego | Mega Infinity DCR |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Natywne proporcje obrazu | 21:9 |
| Typ HD | UltraWide Quad HD |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Jasność wyświetlacza (min) | 280 cd/m² |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 115% |
| Kształt ekranu | Zakrzywiony |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Typ ekranu | VA |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Klasyfikacja krzywizny ekranu | 1000R |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 86 cm |
| Wydajność | |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync |
| AMD FreeSync | Tak |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Tryby inteligentne | zwyczaj, Eko, FPS, Gra, Grafika, RPG, RTS, Sport |
| Specyficzne technologie | Eye Saver |
| Adaptacyjny obraz | Tak |
| Daisy chain | Tak |
| Multimedia | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Moc wyjściowa (RMS) | 5 W |
| Moc | |
| Długość kabla zasilającego | 1,5 m |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Średnie zużycie mocy | 47 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Pobór mocy | 200 W |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 32 kWh |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 52 kWh |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL) | 1775293 |
| Konstrukcja | |
| Pozycjonowanie na rynku | Profesjonalny |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor nóżek | Biały |
| Porty i interfejsy | |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Wersja USB hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Ilość portów USB Typu A downstream | 3 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| HDCP | Tak |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| HDMI | Tak |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Maksymalne zasilanie USB | 90 W |
| Liczba portów USB Typu-B (ilość) | 1 |
| Wbudowany pzełącznik KVM | Tak |
| Ilość portów Thunderbolt 4 | 2 |
| Wersja HDCP | 2.2 |
| Bluetooth | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Sieć | |
| Bluetooth | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Ergonomia | |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Obrotowe | Tak |
| Obracany | -30 - 30° |
| Zakres kąta nachylenia | -2 - 20° |
| Opcja regulacji wysokości | Tak |
| Funkcja Picture-in-Picture | Tak |
| Regulowana wysokość (max) | 12 cm |
| Obraz po obrazie (PbP) | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 80% |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 806,6 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 241 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 561,5 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 806,6 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 369,4 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 125 mm |
| Waga (z podstawą) | 8,1 kg |
| Waga (bez podstawy) | 5,3 kg |
| Szerokość opakowania | 807 mm |
| Głębokość opakowania | 367 mm |
| Wysokość opakowania | 125 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 10,5 kg |
| Dane opakowania | |
| Stojak typu | HAS stojak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 807 mm |
| Głębokość opakowania | 367 mm |
| Wysokość opakowania | 125 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 10,5 kg |
| Długość kabla zasilającego | 1,5 m |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Przewody | HDMI, Thunderbolt, USB typu A na USB typu B |
| Zawartość opakowania | |
| Długość kabla zasilającego | 1,5 m |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Przewody | HDMI, Thunderbolt, USB typu A na USB typu B |
| Stojak typu | HAS stojak |
| Zrównoważony rozwój | |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL) | 1775293 |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR, Post-Consumer Recycled Plastic, TCO |
| Szczegóły Techniczne | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR, Post-Consumer Recycled Plastic, TCO |
| Tryb Samsung Eye Saver | Tak |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Waga (z podstawą) | 8,1 kg |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Pozostałe funkcje | |
| Tryb Samsung Eye Saver | Tak |
| Obraz po obrazie (PbP) | Tak |
| Daisy chain | Tak |
| Specyficzne technologie | Eye Saver |
| Adaptacyjny obraz | Tak |
| Wyłącznik czasowy Plus | Tak |
| Rozmiar obrazu | Yes |
| Bluetooth | Nie |
| Szerokość (bez podstawy) | 806,6 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 369,4 mm |
| HDMI | Tak |
| Głębokość (bez podstawy) | 125 mm |
| Maksymalne zasilanie USB | 90 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Długość kabla zasilającego | 1,5 m |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Zasilanie USB | Tak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |