Samsung S65UC monitor komputerowy 86,4 cm (34") 3440 x 1440 px UltraWide Quad HD LCD Czarny
- Brand: Samsung
- Category:
- SKU: LS34C652UAUXEN
- EAN: 8806094974751 8592978510619
Samsung S65UC, 86,4 cm (34"), 3440 x 1440 px, UltraWide Quad HD, LCD, 5 ms, Czarny
Offer details
Trade Prices
Related Products
Description
Samsung S65UC. Długość przekątnej ekranu: 86,4 cm (34"), Rozdzielczość: 3440 x 1440 px, Typ HD: UltraWide Quad HD, Technologia wyświetlacza: LCD, Czas odpowiedzi (typowy): 5 ms, Natywne proporcje obrazu: 21:9, Kąt widzenia (poziomy): 178°, Kąt widzenia (pionowy): 178°. Wbudowane głośniki. Wbudowany USB hub, Wersja USB hub: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). Standard VESA, Opcja regulacji wysokości. Kolor produktu: Czarny
Specifications
| Wyświetlacz | |
|---|---|
| HDCP | Tak |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 350 cd/m² |
| Długość przekątnej ekranu | 86,4 cm (34") |
| Rozdzielczość | 3440 x 1440 px |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 5 ms |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 3000:1 |
| Kąt widzenia (poziomy) | 178° |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 79,7 cm |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 33,4 cm |
| Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego | Mega DCR |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Natywne proporcje obrazu | 21:9 |
| Typ HD | UltraWide Quad HD |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Jasność wyświetlacza (min) | 280 cd/m² |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 115% |
| Technologia quantum dot color | Nie |
| Kształt ekranu | Zakrzywiony |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Typ ekranu | VA |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Klasyfikacja krzywizny ekranu | 1000R |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 86 cm |
| Miejscowe przyciemnianie | Nie |
| Tryby kolorów wideo | zwyczaj, Eko, Entertain, Gra, Graficzny, Oryginalny, Sport, Standardowy |
| Optymalizator częstotliwości odświeżania | Nie |
| Wydajność | |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync |
| AMD FreeSync | Tak |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Tryb gry | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługa VESA Adaptive Sync | Nie |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| TV Plus | Nie |
| Widok przez stuknięcie | Nie |
| Tryby inteligentne | FPS, RPG, RTS |
| Współpracuje z Samsung Bixby | Nie |
| Obsługa bezprzewodowego systemu Dex | Nie |
| Niski input lag | Nie |
| Uniwersalna prowadnica | Nie |
| Interakcja głosowa w dalekim polu | Nie |
| Multi View | Nie |
| Adaptacyjny obraz | Tak |
| Daisy chain | Nie |
| Multimedia | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Moc wyjściowa (RMS) | 5 W |
| Adaptacyjne sterowanie dźwiękiem (ASC) | Nie |
| Moc | |
| Długość kabla zasilającego | 1,5 m |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Maksymalne zużycie mocy | 200 W |
| Pobór mocy | 32 W |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 32 kWh |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 52 kWh |
| Pobór mocy (DPMS) | 0,5 W |
| Konstrukcja | |
| Pozycjonowanie na rynku | Profesjonalny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Całkowita ilość materiałów nadających się do recyklingu | 10% |
| Porty i interfejsy | |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Wersja USB hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Rodzaj portuUSB upstream | USB Typu B |
| Ilość portów upstream | 1 |
| Ilość portów USB Typu A downstream | 3 |
| Ilość portów USB typu C downstream | 1 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 0 |
| Port DVI | Nie |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| liczba Mini DisplayPort | 0 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| HDCP | Tak |
| Wejście audio | Nie |
| Ilość portów Thunderbolt | 0 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| HDMI | Tak |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Maksymalne zasilanie USB | 90 W |
| Ilość portów Micro HDMI | 0 |
| Wbudowany pzełącznik KVM | Tak |
| Wersja HDCP | 2.2 |
| Ilość wyjść DisplayPort | 0 |
| Bluetooth | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Sieć | |
| Bluetooth | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Ergonomia | |
| Montaż naścienny / rzutowanie na sufit | Tak |
| Funkcja korekcji silników czarnego koloru | Nie |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Obrotowe | Tak |
| Obracany | -30 - 30° |
| Zakres kąta nachylenia | -2 - 20° |
| Opcja regulacji wysokości | Tak |
| Oś obrotu | Nie |
| Funkcja Picture-in-Picture | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Regulowana wysokość (max) | 12 cm |
| Obraz po obrazie (PbP) | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 80% |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 806,6 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 241 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 561,5 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 806,6 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 369,4 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 125 mm |
| Waga (z podstawą) | 8 kg |
| Waga (bez podstawy) | 5,2 kg |
| Szerokość opakowania | 807 mm |
| Głębokość opakowania | 367 mm |
| Wysokość opakowania | 125 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 10,5 kg |
| Dane opakowania | |
| Stojak typu | HAS stojak |
| Szerokość opakowania | 807 mm |
| Głębokość opakowania | 367 mm |
| Wysokość opakowania | 125 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 10,5 kg |
| Długość kabla zasilającego | 1,5 m |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Nie |
| Przewody | DisplayPort, HDMI, USB Type-C |
| Zawartość opakowania | |
| Długość kabla zasilającego | 1,5 m |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Nie |
| Przewody | DisplayPort, HDMI, USB Type-C |
| Stojak typu | HAS stojak |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | TCO |
| Szczegóły techniczne | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | TCO |
| Tryb Samsung Eye Saver | Tak |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Tryb gry | Nie |
| Waga (z podstawą) | 8 kg |
| Anynet + (HDMI-CEC) | Nie |
| Pozostałe funkcje | |
| Tryb Samsung Eye Saver | Tak |
| Pobór mocy (DPMS) | 0,5 W |
| Anynet + (HDMI-CEC) | Nie |
| Obraz po obrazie (PbP) | Tak |
| Daisy chain | Nie |
| TV Plus | Nie |
| Widok przez stuknięcie | Nie |
| Współpracuje z Samsung Bixby | Nie |
| Obsługa bezprzewodowego systemu Dex | Nie |
| Niski input lag | Nie |
| Miejscowe przyciemnianie | Nie |
| Tryby kolorów wideo | zwyczaj, Eko, Entertain, Gra, Graficzny, Oryginalny, Sport, Standardowy |
| Uniwersalna prowadnica | Nie |
| Interakcja głosowa w dalekim polu | Nie |
| Multi View | Nie |
| Inteligentna kalibracja | Nie |
| Adaptacyjny obraz | Tak |
| Przestrzeń robocza | Nie |
| Wyświetlacz bezprzewodowy | Nie |
| Wirtualny punkt AIM | Nie |
| Korekta jednorodności | Nie |
| Wyłącznik czasowy Plus | Tak |
| Knox Vault | Nie |
| Rozmiar obrazu | Yes |
| Balans szarości | No |
| Strojenie fabryczne | Nie |
| Raport z kalibracji fabrycznej | Nie |
| Eco Saving Plus | Nie |
| Zastrzeżenie | Nie |
| Automatyczny przełącznik źródła | Tak |
| Odtwarzacz dyskow optycznych | No |
| Maksymalne zużycie mocy | 200 W |
| Bluetooth | Nie |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Nie |
| Szerokość (bez podstawy) | 806,6 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 369,4 mm |
| HDMI | Tak |
| Tryb gry | Nie |
| Głębokość (bez podstawy) | 125 mm |
| Maksymalne zasilanie USB | 90 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Długość kabla zasilającego | 1,5 m |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Zasilanie USB | Tak |
| Dane recyklingowe | |
| Całkowita ilość materiałów nadających się do recyklingu | 10% |