Samsung SH37C Panorama 94 cm (37") LCD Wi-Fi 700 cd/m² Czarny Tizen 7.0 24/7
- Brand: Samsung
- Category:
- SKU: LH37SHCEBGBXEN
- EAN: 8806095208848
Samsung SH37C, Panorama, 94 cm (37"), LCD, 1920 x 540 px, Wi-Fi, 24/7
Offer details
Related Products
Description
Samsung SH37C. Konstrukcja produktu: Panorama. Długość przekątnej ekranu: 94 cm (37"), Technologia wyświetlacza: LCD, Rozdzielczość: 1920 x 540 px, Jasność: 700 cd/m². Wi-Fi. Czas pracy (godziny / dni): 24/7. Zainstalowany system operacyjny: Tizen 7.0. Kolor produktu: Czarny
Specifications
| Wyświetlacz | |
|---|---|
| Długość przekątnej ekranu | 94 cm (37") |
| Rozdzielczość | 1920 x 540 px |
| Jasność | 700 cd/m² |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 8 ms |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 4000:1 |
| Kąt widzenia (poziomy) | 178° |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Rozmiar plamki | 0,47 x 0,47 mm |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 94 cm |
| Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego | Mega Contrast |
| Zasięg skanowania (długość) | 47 - 63 Hz |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ ekranu | VA |
| Natywne proporcje obrazu | 16:4.5 |
| Zasięg skanowania w poziomie | 33,6 - 36,6 kHz |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Paleta barw | 72% |
| Ekran antyodblaskowy | Tak |
| Wskaźnik zamglenia | 28% |
| Częstotliwość pikseli (maks) | 48 MHz |
| Porty i interfejsy | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Port DVI | Nie |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Port USB | Tak |
| Złącze RS232 | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Ilość portów USB | 2 |
| Zdalne wejście IR | 1 |
| PC Audio out | Tak |
| Konstrukcja | |
| Konstrukcja produktu | Panorama |
| Kolor produktu | Czarny |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 200 mm |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Szerokość ramki (góra) | 9,8 mm |
| Szerokość ramki (bok) | 7,9 mm |
| Szerokość ramki (dół) | 9,8 mm |
| Ekran antyodblaskowy | Tak |
| Typ mocowania | Ściana |
| Wydajność | |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Czas pracy (godziny / dni) | 24/7 |
| HDCP | Tak |
| Wersja HDCP | 2.2 |
| Wi-Fi | Tak |
| Moc | |
| Pobór mocy | 77 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Zużycie energii (tryb uśpienia) | 0,5 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| System komputerowy | |
| Zainstalowany system operacyjny | Tizen 7.0 |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 8 GB |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość wyświetlacza | 923,3 mm |
| Głębokość wyświetlacza | 44,8 mm |
| Wysokość wyświetlacza | 277,6 mm |
| Waga wyświetlacza | 6,3 kg |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 1112 mm |
| Głębokość opakowania | 122 mm |
| Wysokość opakowania | 363 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,4 kg |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 80% |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Cienki klient | |
| Zainstalowany system operacyjny | Tizen 7.0 |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 8 GB |
| Szczegóły techniczne | |
| Typ ekranu | VA |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR, EPEAT Bronze |
| Certyfikaty zgodności | Kompatybilność elektromagnetyczna (EMC) |
| Pozostałe funkcje | |
| Wi-Fi | Tak |
| PC Audio out | Tak |
| Typ ekranu | VA |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Bluetooth | Tak |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |